Викладачі

Булат Євген Володимирович — освіта вища медична, у 1995 році закінчив курси спеціалізації з лікувального масажу. Магістр фізичної реабілітації. Викладав масаж в КПУ в 2006-2009 роках. З 2010 керівник Центру «Світ масажу». Автор методик очного, та дистанційного викладання різних видів масажу. Суддя чемпіонатів з масажу. Доповідач форумів та конференцій. Учасник фестивалів, та організатор спільно з ЗНТУ конкурса масажистів у Запоріжжі. Президент Професійної Асоціації масажистів України.

Булат Марина Сергіївна — досвід роботи 9 років. Викладає методики антіцелюлітного, апаратного масажу, Іспанського масажу обличчя.

Наталья Сазанова м. Дніпро. Керівник Школи звуку «Пісня Душі», звукотерапевт, один із відомих в Україні фахівців по роботі з Тібетськими чашами, викладач тілесних та звукових практик.

Проводить в «Світ масажу» семінари та відпрацювання по звукотерапії, звуковому масажу, діагностиці Тібетськими чашами, роботі з звуком, голосом, різними інструментами (варгани, бубен, каратали). Також проводиться індівідуальний прийом на сеансах діагностики чашами.

Олександр Штанько м. Харьків. Лікар, викладач Харьківського медичного коледжа. Один із провідних викладачів масажу в Україні. Суддя чемпіонатів з масажу. В «Світ масажу» викладає на семінарах з кінезіотейпування, та курс «Анатомія для масажистів»