Дитячий масаж

курсы детский массаж в запорожье wtyf курсы массаж спины детский запорожье цена курсы массаж общий запорожье курсы мир массажа запорожье курсы массажа классический запоріжжя курсы детского массажа гимнастики rehc vfccf;f pfgjhj;mt запорожье обучение паму на курсах массажа детский запорожье massage zp school massage zp курсы массаж запорожье пройти курсы массажа в запорожье курсы детского массажа запорожье курсы массажа запорожье курсы массажа запорожье обучение курсы массажа запорожье

Дитячий масаж в поєднанні з гімнастикою прекрасний метод фізіологічного впливу на швидко зростаючий організм дитини. Проведення декількох курсів масажу протягом першого року життя дитини сприяє профілактиці ряду захворювань, швидкому і гармонійному розвитку фізичних функцій дитини і його психо-емоційної сфери. Масаж необхідний як здоровим дітям для профілактики порушень опорно рухового апарату, гармонійного розвитку, так особливо дітям з вадами здоров’я.

Дітям першого року життя масаж завжди проводиться в комплексі з гімнастикою. Умовно можна розділити завдання масажу і гімнастики дітей першого року життя на 4 триместри.

масаж і гімнастика дітям 0-3 міс — зняття гіпертонусу, лікування кривошиї і ін

масаж і гімнастика дітям 3-6 міс — підготовка до повзання, сидіння, профілактика дисплазій і ін

масаж і гімнастика дітям 6-9 міс — підготовка до вертикального положення, зміцнення м’язів спини і черевного преса і ін

масаж і гімнастика дітям 9-12 міс — підготовка до ходьби, зміцнення м’язів ніг і ін

Необхідно так само не забувати про необхідність профілактики порушень постави у дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. На даному етапі розвитку відбувається інтенсивний ріст кісток, масаж сприятиме правильному, симетричному розвитку скелета дитини.