Тайський масаж

Тайський

«Ми запрошуємо Дух нашого Засновника, Отця Доктора Шиваго, який приходить до нас, як і його святе життя. Будь ласка, принеси до нас знання всієї природи, щоб ця молитва показала нам справжню медицину Всесвіту. Ціею мантрою, ми поважаємо Вашу допомогу і молимося, щоб через наше тіло Ви надали цілісність і здоров’я тілу нашого клієнта.
Богиня зцілення знаходиться на небесах високо, а людство залишається у світі нижче. В ім’я Засновника, нехай небо відобразиться на землі нижче, щоб ці лікувальні ліки змогли оточити світ.
Ми молимося за того, кого ми торкаємося, щоб він був щасливий і щоб будь-яка хвороба була звільнена від нього «.

Тайський масаж, великий, мудрий, тисячолітній досвід тайців. Якщо ви не станете фахівцем з Тайського масажу, він Вас, як масажиста навчить тому досвіду, який Ви зможете застосовувати в повсякденній практиці. 7 річний досвід практики, та викладання Тайського масажу привів к відточенню методики. Цими знаннями ми і ділимось на 5 заняттях з Тайського масажу на наших курсах. Однак цей шлях в масажі не закінчується ніколи.

Тайський масаж — один з найбільш дивовижних і улюблених багатьма нашими студентами, що вивчають його на наших курсах. Давнє мистецтво, яке засноване на Аюрведичній медицині. Більш ніж звичайний масаж, Тайський масаж включає м’які похитування, ритмічну прессуру, і глибокі розтягування для суглобів, вправляючи і тонізуючи все системи організму.
Він покликаний привести Ваш організм в стан рівноваги, швидко домігшись як глибокого розслаблення, так і інтенсивного припливу життєвих сил, при цьому підвищивши тонус кровоносних судин і збільшивши рухливість суглобів. Якщо Ви ведете сидячий і малорухливий спосіб життя, хочете зняти стрес і позбутися від хронічної втоми випробуйте традиційний Тайський масаж.
Поєднання асан, в яких за допомогою масажиста відбувається пасивна розтяжка без зусиль з боку пацієнта, і одночасний вплив на певні енергетичні меридіани — дозволяє говорити про Тайський масаж, як про квінтесенцію лікувальних практик Сходу. Тайський масаж об’єднує в одне єдине ціле техніки трьох терапій: лінійного масажу, глибинного масажу м’язово-сухожильних меридіанів і мануальної терапії з елементами йоги, за допомогою яких розкривається енергетична система людини.

В програмі курсів в 3 розділі 12,5 годин відведено для ознайомлення з Тайським масажем. За ці заняття ми встигнемо пройти 2 годинний комплекс масажу. Велика кількість нюансів, прийомів, переміщень та поз не дають можливості в програмі курсів повністю опанувати цю методику.

Для відпрацювання Тайського масажу у нашій школі проводяться вечори Тайського масажу, на яких Ви зможете повторити пройдений матеріал, більш глибоко вивчити методику, дізнатись нових прийомів. А також отримати для себе Тайський масаж.