Головна

курсы массажа в запорожье wtyf курс массажа спины запорожье цена курсы массаж общий курс мир массажа курсы массажа классический курсы детского массажа rehc vfccf;f pfgjhj;mt запорожье обучение на курсах массажа запорожье massage zp school massage zp пройти курсы массажа в курсы массажа гавайский запорожье курсы массажа курсы массажа тайский курсы массажа

сделать массаж запорожье цена

Зробити масаж або пройти навчання на курсах та семінарах з масажу в Запоріжжі можна в Навчально-оздоровчому центрі «Світ масажу» який працює для Вас з 2010 року.

З питань масажу безкоштовна консультація 0979735563

Викладає курси масажу в Запоріжжі фахівець який має великий досвід в області масажу (з 1995 року, викладач масажу з 2006), магістр фізичної терапії, масажист вищої категорії з лікувального масажу, керівник центру «Світ масажу», Президент Професійної Асоціації масажистів України — Булат Євген Володимирович.

 

При НОЦ «Світ масажу» відкрита постійно діюча школа масажу, яка займаеться підготовкою, та підвищенням кваліфікації фахівців з масажу.

Курси масажу для дорослого населення

курсі массажа запорожьеНавчання на курсах «Світ масажу» проходить за очною, та дістанційною програмами ПРОФЕСІЙНОЇ АСОЦІАЦІЇ МАСАЖИСТІВ УКРАЇНИ. З 2010 року курси пройшли 1500 чоловік. Це і домогосподині і працівники заводів і фахівці з реабілітації, психології, практикуючі масажисти з різних міст Украхни. Також на курсах було багато студентів профільних навчальних закладів, ВУЗів, та училищ.

курсы массаж запорожье

Сертифікат

Ви отримаєте легітимний сертифікат масажиста українською та англійською мовами.

Багато з тих кто пройшов навчання в «Світ масажу» займається частною практикою,  відкрив свій масажний кабінет, або працюе в салонах краси. Немало є тих кто працює за кордоном. Наші випускники є в Аргентині, ОАЄ, країнах Європи, США, Канаді.

Події

курсы массажа запорожье

Фахівці «Світ масажу» є постійними учасниками різноманітних масажних заходів що проводяться в Україні, форумів, конференцій, конкурсів, виставок та інше.

Семінари, відпрацювання

За декількома методиками представленим на курсах можна пройти більш глибоке навчання на наших семінарах. Семінари проводяться в Запоріжжі і інших містах України з Традиційного Тайського масажу, Іспанської техніці Міоструктурального масажу обличчя, Гавайської практиці Ломі Ломі.

Також семінари проводяться  с залученням інших фахівців

У «Світ масажу» постійно для випускників проводяться відпрацювання  методик масажу які  представлені на курсах. Також може надаватись онлайн підтримка на сайті Дистанційного навчання та онлайн підтримки ПАМУ.

В «Світ масажу» була відкрита перша школа масажу в Запоріжжі ще в 2010 році і сьогодні у нас представлений найширший перелік навчання та послуг за різними видами, та методиками масажу.

 подзвонити з смартфона можна клікнувши на номер
 
 
місця в групах обмежені!
курсы массажа запорожье

Навчитись, або зробити масаж в Запоріжжі найкраще в професійному Центрі масажу «Світ масажу»

Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи нададуть послуги масажу з багатьох видів та методик масажу за адресою вул. Рекордна 20Світ масажу в FB група facebook.com/groups/mirmassage.com.ua сторінка facebook.com/mirmassage.com.ua

ПП Булат Є.В. (НОЦ «Світ масажу») належить зареєстрований логотип та торгова марка «Світ масажу», права на домени cmir.zp.ua; massage.zp.ua; school.massage.zp.ua; mirmassage.com.ua; pamu.com.ua, online.pamu.com.ua, при використанні матеріалів з вищевказаними сайтами згоди власника авторських прав обов’язково

масаж запорожье массаж запоріжжя паму професійна асоціація масажистів україни профессиональная ассоциация массажистов украины курсы массажа обучение

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины