антицелюлітний

антицеллюлитный массаж запорожье антіцеллюлітний масаж в запоріжжі курсы массажа антицеллюлитный массаж запорожье антіцеллюлітний масаж в запоріжжі курсы массажа антицеллюлитный массаж запорожье антіцеллюлітний масаж в запоріжжі курсы массажа

У медицині целюліт — гостре розлите гнійне запалення підшкірної жирової клітковини. Причина целюліту — потрапляння мікроорганізмів через пошкоджену шкіру в жирову клітковину. Найбільш типовими місцями локалізації є області нижніх кінцівок та обличчя. При цьому може виникати і в інших областях тіла. Якщо у Вас целюліт — вам необхідно звертатися до лікаря.

У косметології целюліт (гіноідна ліподистрофія) — структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії.

Дистрофія (від dys … — приставка, що означає утруднення, порушення, і trophe — харчування) — патологічний процес, в результаті якого та чи інша тканина (в даному випадку жирова) втрачає або накопичує речовини, в нормі не характерні для неї. Дистрофія характеризується пошкодженням клітин і міжклітинної речовини, в результаті чого змінюється функція органу. В основі дистрофії лежить порушення трофіки (живлення), тобто комплексу механізмів, що забезпечують метаболізм (обмінні процеси) і збереження структури клітин і тканин. Трофічні механізми ділять на клітинні і позаклітинні. Клітинні механізми забезпечуються самою структурою клітини і її саморегуляцією, завдяки чому кожна клітина здійснює властиву їй функцію. Позаклітинні механізми включають в себе систему транспорту продуктів метаболізму (кров’яний і лімфатичне мікроциркуляторне русло), систему міжклітинних структур мезенхімального походження (з яких утворюється сполучна тканина) і систему нейроендокринної регуляції обміну речовин. При порушенні в будь-якій ланці механізмів трофіки може виникнути той чи інший вид дистрофії.
Надалі ці процеси ведуть фіброзу.

Фіброз — ущільнення сполучної тканини з появою рубцевих змін. Одним з механізмів утворення фіброзу є епітеліально-мезенхімальних перехід, при якому епітеліальні клітини набувають фенотипічні властивості мезенхімальних клітин. Мезенхімальні клітини здатні активно секретувати компоненти позаклітинного матриксу — колаген, фібронектин, що може сприяти утворенню рубця.
Єдиної думки на проблему в медичному співтоваристві не існує, багато лікарів не вважають целюліт захворюванням.

Перший випадок — медичний целюліт є категоричним протипоказанням до масажу, другий — показанням, і ось чому.

Антицелюлітний масаж (мається на увазі звичайно ж косметичний целюліт) — масаж спрямований ні на зменшення кількості підшкірного жиру, а для поліпшення лімфотоку, лимфодренажа (для зняття набряку) і поліпшення притоку крові до масажованих ділянок. Виконання цих завдань буде перешкоджати розвитку дистрофії і фіброзу в підшкірному шарі — профілактикою розвитку целюліту.

КРЕМА

Антицелюлітні крема не зменшують кількість адипоцитів (жирових клітин) або жиру в них! Вони містять у собі речовини які сприяють поліпшенню мікроциркуляції, наприклад:
Гірудин — антикоагулянт прямої дії — речовина запобігає згортанню крові
Екстракт червоного перцю — речовина подразнює рецептори шкіри з метою припливу крові до даної ділянки
та інші..

ТЕПЛОВІ ПРОЦЕДУРИ

Парафін, теплові обгортання та інші сприяють тимчасовому перерасподілу вмісту води в тканинах, що можна використовувати для зняття набряклості в комплексі антицелюлітної програми. Жир ці процедури не виводять.

МАСАЖ

Перший і найбільш ефективний засіб профілактики розвитку целюліту. Головні завдання масажу — поліпшення лімфо і кровообігу. При підборі методик, в поєднанні з перерахованими вище додатковими засобами масаж може призводити до значних поліпшень.

 Значні зміни будуть тільки при комплексному підході — корекції способу життя (дієта, збільшення рухової активності). На один масаж покладатися не варто, масаж — це важлива, але не єдина ланка у вирішенні проблеми целюліту.

зробити антицелюлітний масаж в Запоріжжі можна звернувшись в спеціалізований Центр масажу в Запоріжжі — Світ масажу