Класичний

курсы массажа запорожье wtyf курсы массаж спины запорожье цена курсы массаж общий запорожье курсы мир массажа запорожье курсы массажа классический запоріжжя курсы детского массажа rehc vfccf;f pfgjhj;mt запорожье обучение на курсах массажа запорожье massage zp school massage zp курсы массаж запорожье пройти массажа в запорожье курсы массажа ломи запорожье курсы массажа запорожье курсы массажа тайский курсы массажа
Класичний масаж — найбільш поширена методика об’єднує в собі ряд спеціальних прийомів умовно розділених на 5 груп. Погладжування, розтирання, розминка ударні, вібраційні прийоми.

Дана методика найчастіше асоціюється з масажем як таким. Класичний масаж в Європі називають Шведським, засновником якого був П. Лінг (1776-1831 рр.), В ньому використовувалися прийоми масажу, що застосовувалися в Стародавній Греції, Стародавньому Римі. Система отримала подальший розвиток, коли в 1813 р в Стокгольмі був відкритий Державний інститут масажу та лікувальної гімнастики. Деякі випускники цього інституту створювали власні школи масажу в інших країнах, що сприяло поширенню шведської системи по всьому світу.

В основі класичного масажу лежить механічна дія різних прийомів, а так само рефлекторний вплив на нервову та ендокринну систему, що при проведенні сеансів масажу зачіпає весь організм в цілому, досягається необхідна відповідна фізіологічна реакція.

Класичний масаж застосовується для лікування, оздоровлення та профілактики опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем. Покращує кровопостачання тканин, прискорює лімфоток, сприяє регенерації, сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, підвищує резистентність організму. Також застосовується для корекції фігури.

Масаж відновлює сприятливі умови для функціонування клітин, тим самим відновлює силу м’язів, підвищує їх працездатність, зміцнює суглоби і зв’язки.

Сеанс загального класичного масажу — це общеоздоравлівающа процедура, яка знімає втому, відновлює працездатність, попереджає перевтому, що створює позитивний емоційний настрій для мобілізації перед роботою.