Медовий

Одна з найпоширених методик масажу, для полипшення крово та лімфообігу, пілінгу, використовується як методика антіцелюлітного масажу. Зробити або навчитись медовому масажу можна в Запоріжжі в Центрі «Світ масажу».

Медовий масаж має багато байок серед населення…
пояснюємо:
медовий масаж:
НЕ чистить організм від «шлаків», токсинів, солей
нічого НЕ витягує з під шкіри
НЕ прискорює весь метаболізм
НЕ всмоктується та НЕ проникає через шкіру
НЕ живить і не наповнює організм чимось
НЕ розплавлює НЕ розщеплює НЕ розчиняє жир
НЕ покращує стан волосся
НЕ замінює ліки
НЕ замінює тренувань
НЕ впливає на імунітет
НЕ ударна а відривна методика
Дія медового масажу виходить з двох спостережуваних ефектів.

I. Гіперемія. Виражене і швидко виникаюче переповнення судин кров’ю.
1 функція трофічна. Як наслідок за рахунок відкриття колатеральних судин і збільшенню різниці тиску збільшується кількість інтерстиціальної (тканинної) рідини, яка тисне на лімфангіоми і перетворюється в лімфу.
2. Швидкість лімфотоку збільшується. Не плутати з лимфодренажем. Дренаж — видалення води (відсмоктуюча методика масажу). За рахунок інтенсивності методики медового масажу, різниці швидкості кровоносного та лімфатичного струму в першому випадку виникає набряклість.
II. Пілінг. Розчинений і відірвавшийся за рахунок липкості меду епідерміс, роговий шар, утворює, то що утворює, той наліт, кашу, яку називають шлаками. Це і є відірвана шкіра з медом. В результаті пілінгу видаляється верхній шар з тим що він затримує. Основна його функція бар’єрна. Шкіра стає гладкою. Ефект короткочасний, нижні шари шкіри весь час утворюють верхній.
звертайтесь до фахівців…