Тайський масаж

Сделать тайский массаж в Запорожье

«Ми запрошуємо Дух нашого Засновника, Отця Доктора Шиваго, який приходить до нас, як і його святе життя. Будь ласка, принеси до нас знання всієї природи, щоб ця молитва показала нам справжню медицину Всесвіту. Ціею мантрою, ми поважаємо Вашу допомогу і молимося, щоб через наше тіло Ви надали цілісність і здоров’я тілу нашого клієнта.
Богиня зцілення знаходиться на небесах високо, а людство залишається у світі нижче. В ім’я Засновника, нехай небо відобразиться на землі нижче, щоб ці лікувальні ліки змогли оточити світ.
Ми молимося за того, кого ми торкаємося, щоб він був щасливий і щоб будь-яка хвороба була звільнена від нього».

Тайський масаж, великий, мудрий, тисячолітній досвід тайців. 16 річний досвід практики, та викладання Тайського масажу привів к відточенню методики. Однак цей шлях в масажі не закінчується ніколи.

Тайський масаж — один з найбільш дивовижних і улюблених багатьма нашими клієнтами. Давнє мистецтво зцілення яке засноване на Буддійській філософії та Аюрведичній медицині більш ніж звичайний масаж. Тайський масаж включає м’які похитування, ритмічну прессуру, і глибокі розтягування суглобів, тонізуючий вплив на всі системи організму. Робиться традиційний Тайський масаж на каріматах.
Він покликаний привести Ваш організм в стан рівноваги, швидко домігшись як глибокого розслаблення, так і інтенсивного припливу життєвих сил, при цьому підвищивши тонус кровоносних судин і збільшивши рухливість суглобів. Якщо Ви ведете сидячий і малорухливий спосіб життя, хочете зняти стрес і позбутися від хронічної втоми випробуйте Тайський масаж.
Поєднання асан, в яких за допомогою масажиста відбувається пасивна розтяжка без зусиль з боку пацієнта, і одночасний вплив на певні енергетичні меридіани — дозволяє говорити про Тайський масаж, як про квінтесенцію лікувальних практик Сходу. Тайський масаж робиться в цілющему стані метта та об’єднує в одне єдине техніки декількох терапій: лінійного масажу, глибинного масажу м’язово-сухожильних меридіанів і мануальної терапії з елементами йоги, за допомогою яких розкривається енергетична система людини.

Зробити Тайський масаж в Запоріжжі можна в Центрі «Світ масажу» 0979735563