Юмейхо

В програму курсів масажу в Запоріжжі входить заняття для ознойомлення з методикою Юмейхо.

Засновником японського лікувального масажу Юмейго є Оцуки Масаюки, більш відомий світу під псевдонімом Масаюки Сайонжі (Masayuki Saionji).

Юмейхо терапія полягає в наступному: організм людини являє собою єдину систему важелів і зв’язок, це цілісна єдина біомеханічна конструкція. При зміщенні будь-якого його важеля, неодмінно виникне зсув у всіх інших в тій чи іншій мірі. Центром організму є лінія перетину хребта і лінія клубових кісток. Можна уявити по аналогії, що тазова кістка є фундаментом будівлі, а хребет, все тіло, кінцівки є стовпами цієї будівлі, його стінами. Тому легко уявити, що коли говорять, що фундамент “поплив”, стіни починають руйнуватися. Спочатку виникають тріщини, а потім взагалі вони руйнуються, ніякої косметичний або локальний ремонт тут не допоможе, поки ми не вирівняємо фундамент, не відновимо повністю конструкцію.

Юмейхо терапія – це метод хіропрактики, що представляє єдиний технологічний ланцюжок який складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексну контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокоррекціі.

Масаж Юмейго зводиться до відновлення природних функцій, виправляючи будь-яку нестабільність в органі, відновлюючи цілісність опорної системи організму, ставлячи на чільне місце вплив на тазостегнову область, замість хребта, як прийнято в звичайній хіропрактики. Сайонжі, усуваючи дисбаланс кісток таза, напруженість і нерухомість в системі м’язів і сполучної тканини, допоміг багатьом людям з різноманітними проблемами. Йому вдавалося стримувати старіння організму, усувати вроджені проблеми типу пов’язаної з алергією астми, підвищеної чутливості до холоду і застуди.

« Юмейхо — це метод лікування і профілактики багатьох захворювань.
Масаюки Сайонжі протягом 10 років збирав кращі види масажу в східних монастирях. Метод включає 100 спеціальних прийомів контактного впливу, що додаються до суглобів, хребта, енергетичних центрів, каналів і точок тіла.
Виправленню становища тазових кісток, хребта і всіх суглобів, корекції енергобалансу організму і внутрішніх органів присвячена методика Юмейхо.
Цей метод є синтезом кращих східних технік, які застосовуються як різновиди східного масажу і вважаються в різних країнах приналежністю еліти.
Сеанс масажу триває протягом 1 години, проводиться на м’якому каріматі, через тканину, під музику і супроводжується для пацієнта комфортними відчуттями. Ефект впливу відчувається після перших же сеансів.
Масаж Юмейхо ефективний при люмбо-ішіалгії, артритах, остеохондрозах, гінекологічних захворюваннях, хворобах серця, печінки, нирок, легенів, розладах травлення, а також таких серйозних хворобах, як м’язова дистрофія, паркінсонізм, ревматизм і колагенові хвороби. Ефективність відзначається при ожирінні, низькії маси тіла. Юмейхо терапія — це система вправлень, заснованих на вправленні тазових кісток шляхом розминання, розтирання, натискання і витягування.
На думку директора Центру превентивної медицини (Токіо) М. Сайонджі, сьогодні нелегко знайти навіть однієї людини з нормальним розташуванням тазових кісток. Внаслідок їх зміщення викривляється хребет, що веде до виникнення функціональних розладів в м’язах, суглобах і внутрішніх органах. Так створюються умови для розвитку багатьох захворювань.
Основні завдання Юмейхо-терапії:
• вправити зміщені тазові кістки,
• провести корекцію хребта,
• відновити гнучкість суглобів і м’язів, пластичність тіла,
• активізувати саморегулюючі здібності і захисні сили організму,
• усунути втому в тілі,
• повернути відчуття легкості і свіжості, задоволення і розслаблення.
У людей часто нерівномірно розподіляється навантаження на тіло (у правшів перевантажуєтся права сторона, у лівшів — ліва). Шляхом корекції суглобів, розслаблення переваженної і активізації ослабленої частини тіла відновлюється рівновага, що дозволяє відчути збалансованість правого та лівого боків тіла.
Один з основних принципів Юмейхо терапії — регулярність її застосування. Систематичні сеанси зміцнюють здоров’я і підвищують фізичну витривалість.

Для вирішення проблем і призначений метод Сайонджі Масаюки «Коцубан Юмейхо терапія», що в переводі з японської означає «вирівнювання життєвих сил людини через вправлення тазових кісток». Мається на увазі, що наявність децентрації суглобів, гіпертонус м’язів заважає «життєвим силам» організму (кров, лімфа, іннервація, енергетика і т.д.) безперешкодно переміщатися всередині людини і виконувати свої функції. Статистика стверджує, що близько 98% людства має зміщення тазових кісток практично з дитинства.» Белоголовський.

довідки за тел 0979735563